PULMAVIDEO PAKETID JA HINNAD

PAKETT S

LÜHIKE PISARAKISKUJA

Teie pulmapäeva tuleb jäädvustama üks videograaf ühe kaameraga. Filmimine kestab kuni 6 tundi ja sellest valmib pulmapäeva tähtsamatest hetkedest koosnev taustamuusikaga 3–5-minutiline südamlik pulmavideo.

PAKETI HIND:

490€

PAKETT L

LÜHIKE PISARAKISKUJA + PIKEM VIDEO

Pulmapäeva jäädvustavad kaks videograafi kahe kaameraga + droon. Sõltuvalt kliendi soovist alustame filmimist juba varahommikul pruutpaari ettevalmistustest või alates laulatusele saabumisest ja lõpetame kesköö paiku. Filmimine kestab 12–15 tundi. Valmib lühem 3–5-minutiline südamlik video tähtsamatest pulmapäeva hetkedest ning pikem ja sisukam 20–25-minutiline romantiline pulmavideo.

PAKETI HIND

1090€

PAKETT XL

LÜHIKE PISARAKISKUJA +

VÄGA PIKK VIDEO 

Pulmapäeva filmimine algab hommikul pruutpaari ettevalmistustest ja lõppeb kesköö paiku (kuni 15 tundi). Kaks videograafi kolme kaamera ja drooniga püüavad lindile kogu päeva sündmused, koos heliga tähtsamatest hetkedest. Lisaks tehakse soovi korral intervjuusid pulmas osalejatega. Valmib 3–5-minutiline südamlik video ning pikem ja sisukam 30–45-minutiline romantiline pulmavideo.

From:

1490€

LISATEENUSED

VIDEOSESSIOON ENNE VÕI PÄRAST PULMI

Lavastatud sündmus või jutustav video rääkimaks pruutpaari lugu. See on hea täiendus pulmavideole.

VIDEOKUTSE PULMAKÜLALISTELE

Üllatage oma tuttavaid ja teeme Teie pulma külalistele erilise video, millega neid pulmapeole kutsuda.

Lisateenuste hinnad kokkuleppel!

 

KÜSI PAKKUMIST

TAAVID MEEDIA OÜ

Rahumäe 2a, Karksi-Nuia, 69104 Viljandi maakond


Taavi Bergmann (+372)5541623​

taavidmeedia@gmail.com

2019. aastal soetas Taavid Meedia OÜ põhivara MTÜ Mulgimaa Arenduskoja LEADER strateegia III meetme „Konkurentsivõimeline ja omanäoline piirkond” raames.

Projekti „Taavid Meedia videoinventar” eesmärk on tagada hangitud hübriidkaameraga kvaliteetne tulemus ka nõudlikuimale kliendile.

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon