top of page

VIDEOTEENUSED

mainevideo.png

Mainevideo

Mainevideo puhul valmistatakse videoklipp, mis aitab kasvatada ettevõtte või asutuse mainet/reputatsiooni ning ühtlasi tutvustada video kaudu oma tegevust.

Video kõneleb ettevõtte mainest ühiskonnas ehk näitab, kuidas ja kellele tegutsetakse.
Mainevideo annab võimaluse tutvustada oma sotsiaalset vastutustundlikkust ning seeläbi saavutada veelgi parem või kindlam positsiooni ühiskonnas. Ühtlasi on see kasulik materjal, millega end esitleda näiteks ärikohtumistel või messidel.

promo.png

Promovideo
 

Promovideo on hea võimalus kliendil end turundada ja tutvustada. Koostööna valmistame ettevõtet/asutust/isikut tutvustav video, mille pikkus jääb olenevalt  eesmärgist enamasti kahe kuni nelja minuti sisse. Promovideo on heaks abivahendiks turundamisel. Lisaks asutustele, on seda võimalus kasutada ka persoonidel näiteks sportlasel, et end tutvustada ja näidata enda tulemuste paranemist. Seda on kasutatud kui vahendit, millega sponsorite jutule minna.

afretmovie.png

Järelvideo

Järelvideo ehk aftermovie on kokkuvõttev video sündmusest.

See on hea viis jätta peost või muust toimunust visuaalne mälestus või salvestise abil kasvõi järgmisi sündmust reklaamida.

Jäädvustame sündmusi videole ja teeme sellest soovi korral lühema klipi või pakume kogu materjali.

sotsmeedia.png

Sotsiaalmeedia turundusvideo

Sotsiaalmeedias levitamise eesmärgil tehtud turundusvideo aitab kasvatada näiteks ettevõttel müüki läbi suurenenud tuntuse sotsiaalmeedia kasutajate seas. Tavapäraselt on need turundusvideod lühemad ning kiirelt haaravad, et püüda sotsiaalmeedia kasutaja pilku. Tarbijast lähtudes teeme neid kliendi huvides selliselt, et ka ilma helita annaks video piisava ülevaate.

produkt.png

Tootevideo

Tootevideo on parim võimalus selgitada toote või teenuse omadusi. Video selgitab vaatajale probleemi ja näitab, miks konkreetne toode või teenus sobib just selle parimaks lahenduseks.

pulmad.png

Pulmavideo

Iga pulmavideo on eriline ja teeme seda personaalselt pruutpaarile. See on kahe inimese väga tähtsa päeva kokkuvõttev video. Salvestame ilu ja emotsioonid videosse nii, et ka aastaid hiljem tekib see hea tunne, et olime seal. Soovi korras  saab sinna lisada ka kirjalikku ja sõnalist teksti või intervjuusid. 

PULMAVIDEO PAKETID JA HINNAD

bottom of page